У Черкасах створять унікальний навчальний модуль, що навчатиме студентів не списувати

Грант для реалізації власного проекту, що підтримує впровадження освітніх реформ в Україні, отримав директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін – у рамках Програми малих грантів громадської дипломатії від Посольства США. Олег Куклін брав участь у Міжнародної програмі лідерства Державного департаменту США, навчаючись в університеті штату Флорида у 2016 році.

- Посольство США щорічно надає малі гранти учасникам програм обмінів та стажування, що фінансуються урядом США. Програма має на меті сприяти активній участі випускників у проектах, що залучають громадянське суспільство до демократичних перетворень в Україні, - констатує професор Олег Куклін. Грант спрямовано на академічну доброчесність – подолання проблем плагіату, хабарництва та фабрикації досліджень. За деякими оцінками, до 50% наукових дисертацій, що захищаються в Україні, пишуться на замовлення - а починається все зі студентських списувань. Отож, тут, у Черкасах, ми розробимо навчальний модуль, який можливо буде включати до навчальних програм закладів вищої освіти для формування культури академічної доброчесності в освітньому просторі України.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.