Відбулося засідання координаційної наради

30 липня за участі першого заступника голови райдержадміністрації Василя Скринника, відбулося засідання координаційної наради.

На порядку денному розглянули такі питання:

- про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства й соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року та забезпечення підприємств водопровідно-каналізаційного господарства реагентами для знезараження води;

- про відбір кандидатів на навчальні збори й військову службу за контрактом та підготовку до навчання з територіальної оборони.

По першому питанню доповів начальник містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Костянтин Філоненко. Співдоповідачами виступили: перший заступник міського голови Городищенської міської ради Анатолій Вибрик та директор КП «Комунальник» Городищенської міської ради Віктор Труш.

Як зазначалося у виступі, підготовка до опалювального сезону 2018-2019 років проходить стабільно без надзвичайних ситуацій. Це стосується і закладів медицини, освіти, культури району.

По другому питанню доповів в.о. військового комісара Городищенського райвійськкомату Ярослав Мудрий. За липень місяць поточного року Городищенський РВК направив на військову службу за контрактом 4 військовозобов’язаних. До кінця місяця планується направити ще 1 військовозобов’язаного. 03.08.2018 року Городищенський РВК повинен направити на навчальні збори до окремої танкової бригади резервістів другої черги в кількості 24 військовозобов’язаних, з них 2 офіцера. На даний час, а саме станом на 30.07.2018 року відібрано і оповіщено 24 військовозобов’язаних.

За результатами розгляду цих та інших питань першим заступником голови райдержадміністрації було дано ряд завдань і доручень керівникам структурних підрозділів.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.