Журналістів та активістів громад навчають цікаво писати про децентралізацію

Три літні школи та прес-тури для ЗМІ, що хочуть побачити передовий досвід з децентралізації та навчитися правильно розповідати своїм читачам (глядачам, слухачам) про реформу, тривають по 5 днів. Упродовж цього часу журналісти живуть у агросадибі, відвідують ОТГ (та цікаві об’єкти у громадах), слухають лекції запрошених медійних гуру, як правильно доносити ідеї реформи до своїх аудиторій.

Наразі відбулася уже 2 таких медіа-школи, учасники якої побували у Білозірській ОТГ, де відвідали відкритий там ЦНАП, Білозірську Академію Футболу, Будинок культури, та зустрічалися з головою сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, що працює у громаді. В ході медіа-школи учасники брали інтерв`ю у сільських жителів сіл Думанці та Чубівка щодо їх думок з питань децентралізації, охорони здоров`я та місцевого економічного розвитку.

Про підготовку матеріалів, журналістські розслідування проблемних питань, нові медіа для висвітлення проблем села, роль журналістів у висвітленні реформ розповіла теле- та радіо-журналіст, блогер, медіа-тренер, учасниця журналістського руху «STOP ЦЕНЗУРІ!» Наталія Соколенко.

А про хід та особливості проведення реформи децентралізації на Черкащині розповів Сергій Гончар, радник з питань децентралізації Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Упродовж усієї тривалості навчань, журналісти жили у агросадибі «Добра хата» (с. Чубівка), де їли здорову їжу, проводили дискусії та вечори біля багаття, брали участь у фото-сесіях в українських костюмах, їм проводили екскурсії та майстер-класи, тощо. Такий цікавий проект – за підтримки фінансової підтримки Фонду ЗМІ Посольства США – реалізує ЧОГО «Ресурсний центр АНГО». Третя медіа-школа відбудеться 16-20 серпня, для участі уже сьогодні необхідно заповнити анкету-заявку і надіслати її за адресою asim.cherkasy@gmail.comДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.