До відома депутатів районної ради!

У середу 8 серпня о 10-й годині ранку в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться 22 позачергова сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 26.06.2018 року №21-2/7 «Про програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Городищенському районі на період до 2020 року».

2. Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського району об’єктів будівництва.

3. Про призначення директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городищенської районної ради.

4. Про призначення керівників Орловецького та Калинівського центрів культури і дозвілля Городищенської районної ради.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №18-15/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».

6. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,6867 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Вербівської сільської ради (за межами населеного пункту).

7. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,7402 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Вербівської сільської ради (за межами населеного пункту).

8. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,4998 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Вербівської сільської ради (за межами населеного пункту).

9. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 16,2997 га (сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Вербівської сільської ради (за межами населеного пункту).

10. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 24,3837 га (сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Вербівської сільської ради (за межами населеного пункту).

11. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 22,2790 га (сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Вербівської сільської ради (за межами населеного пункту).Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.