Статистика ГУ ДФС у Черкаській області за 7 місяців: новозареєстровані платники - 2018, режим роботи ЦОП, нагадування і найближчі «гарячі» дати

За повідомленням управління обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області за 7 місяців п.р. кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону склала 4634, у т.ч. 823 юридичні особи та 3811 фізичних осіб – підприємців. За січень – липень 2017 року зареєструвалися 5934 платники (у т.ч. 4996 ФОП).
Водночас на 1 серпня 2018 року припинено 3349 суб’єктів господарської діяльності: 265 юридичних осіб та 3084 – ФОП. У січні – липні 2017 року було припинено 7302 платники: 406 юридичних осіб та 6896 фізичних осіб - підприємців.
Станом на 1 серпня в Черкаській області на податковому обліку в органах ДФС перебувала 29574 юридичні особи та 49072 фізичні особи – підприємці. Торік на цю дату обліковувалось 28646 юридичних осіб та 48329 ФОП.
Кількість зареєстрованих на 01.08.2018 платників у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків Черкаської області 1251627. На 1 серпня 2017 року в реєстрі перебувало 1245186 осіб. Реєстраційний номер облікової картки одержало у січні – липні 18505 громадян України та 461 іноземець (у січні – липні 2017 відповідно 11220 та 562). За 2018 рік внесено 26557 змін до реєстраційних даних (у січні – липні 2017 – 23639).
Кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість на 1 серпня 2018 року становила 6271. Для порівняння: на 1 серпня 2017 року платниками ПДВ були зареєстровані 6114 осіб.
Як поінформували в управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області цього року 99 платників Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами в сумі 423 млн.грн. Минулого року за сім місяців таке відшкодування одержали 84 платники податку на додану вартість в сумі 256 млн.грн. За сім місяців збір ПДВ склав 1092 млн.грн. Частка ПДВ у надходженнях державного бюджету становить 43,4%, у доходах зведеного – 18,5%.

Оголошення, нагадування та найближчі «гарячі» дати для платників

1) Режим роботи центрів обслуговування платників (ЦОП) у святкові та вихідні дні:
24, 26 серпня – вихідні дні;
25 серпня - робочий день до 13-00 год.

2) 27 серпня – спільний семінар Головного управління ДФС у Черкаській області та Головного управління Пенсійного фонду України у Черкаській області з питань оновленої звітності з єдиного внеску. Запрошуємо усіх бажаючих. Місце проведення заходу: актова зала будівлі головного управління ДФС у Черкаській області (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, другий поверх). Початок: 10.00 год.

3) Нагадуємо платникам про необхідність перерахування податків, зборів, платежів з 2 липня на нові бюджетні рахунки.
Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів для платників Черкаської області розміщена:
• Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету по Черкаській області (діють з 02.07.2018)
• Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету по Черкаській області (діють з 02.07.2018)
• Реквізити рахунків Черкаської митниці ДФС
Інформація про рахунки в розрізі областей – розміщена на веб-порталі ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sts.gov.ua/byudjetni-rahunki) та на веб-сторінках органів Державної казначейської служби України.
За інформацією Головного управління Державної казначейської служби України в Черкаській області за липень ц.р. надійшли на старі рахунки значні суми ПДФО, ПДВ, податку на майно, єдиного податку. Також звертаємо увагу платників на необхідність уважно заповнювати в платіжних документах на перерахування податків, зборів, платежів поле «призначення платежу». Слід керуватися наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 №666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів»: goo.gl/4G25r2
Через некоректне або невірне зазначення платником призначення платежу, можливе виникнення у такого платника податкового боргу, пені та штрафних санкцій за несплату/несвоєчасну сплату податків, зборів.

4) Ставки місцевих податків і зборів на 2019 рік можна завантажити на веб-порталі ДФС у рубриці «Податки, збори, платежі»: http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/stavki-mistsevih-podatkiv-ta-zboriv/

5) 30 серпня, четвер – граничний термін сплати
• ПДВ за липень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю
• акцизного податку за липень
• податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень
• податку на доходи фізичних осіб із загальної суми процентів, нарахованих за липень на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки
• військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень
• плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за липень
• рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за липень
• рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за липень
• рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України за липень
• рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України за липень
• рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за липень
• рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за липень
• рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України за липень
• рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України за липеньДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.