Прийом лікаря вищої категорії Олени Рутковської

Шановні городищани!

Якщо Ви турбуєтеся про своє здоров'я, якщо хочете допомогти своїм близьким - тоді ця інформація саме для Вас!

Повідомляємо, що сімейний лікар вищої категорії Олена Анатоліївна Рутковська з Києва, яка застосовує в своїй практиці Аналізатор Малихіна-Пулавського, приїздить до Черкас!

Аналізатор Малихіна-Пулавського - це високотехнологічна апаратура, яка дозволяє швидко і якісно здійснити комплексну діагностику організму людини. Лікар Олена Анатоліївна Рутковська зможе поставити точний діагноз та допоможе Вам у вирішенні проблем зі здоров'ям. Не відкладайте лікування на потім!

Прийом буде здійснюватися 11 жовтня! Тож поспішіть! Запис на обстеження триває!

Зустріч з лікарем відбудеться 11 жовтня 2018 року в Черкасах.

Тел. 095-942-51-78КоментаріПрямо таблетка від всіх хвороб. Якимось аналізатором крові (якому кров і не потрібна) проведуть комплексну діагностику організму... серйозно??? Знову наживаються на людях, а вони вірять. ЛЮДИииии включайте трохи мозок, навіть найпродвинутіша медецина в найпродвинутіших країнах робить аналізи в лабораторіях, а тут якась нікому невідома Олена Анатоліївна Рутковська проведе Вам таку діагностику яку найкращі клініки не проведуть. Думайте іще раз думайте. А якщо нема куди дівати гроші то я завжди готовий їх прийняти і знайти для них більш краще застосування.Володя, не розповсюджуй всяку фігню((

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.