Свято Першого вересня

Цьогоріч фахівці Смілянської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області відвідали свято Першого уроку та побажали учням Смілянського колегіума № 3, Кам’янської ЗОШ №1, Шполянської ЗОШ №3 та Гарбузинського НВК успіхів на тернистому навчальному шляху, завзяття для досягнення поставлених цілей та прагнення до знань.
Свято Першого вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його із шкільними роками, комусь більше запам’ятався ВУЗ, можливо молодий вчитель, який вперше йде на свій власний урок, хвилюється більше за першокласників. Одним словом для всіх – це день, з якого починається дорога в майбутнє. . Легкої вам дороги сходами знань, гарних оцінок, дружби товаришів і мирного неба над головою!».
Сподіваємось, що в майбутньому ви будете сумлінними платниками податків і завдяки вам наша країна і рідні міста стануть квітучими, а люди заможними.
Смілянська ОДПІДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.