В гостях у ветерана

Працюючи як керівник соціальних проектів МХП, Ірина Ванникова дуже багато їздить Черкащиною та звертає особливу увагу як районним центрам, так і селам.

У Городищі познайомилася з Яковом Петровичем Пасічником, який у 1924 році народився в селі Суботів Чигиринського району. Після закінчення школи навчався в місті Золотоноша на тракториста. А коли розпочалася Друга світова війна, Якову Петровичу виповнилося лише шістнадцять повних років. Уже в липні 1941-го окупанти захопили рідне село, тому вимушений був переховуватися у своєї сестри в Олександрії, аби не відправили на примусові робот в Німеччину.

Коли настав перелом у війні, восени 1943 року Яків Петрович пішов на фронт у піхотні війська. Під нинішнім Кропивницьким отримав поранення. Підлікувавшись, брав участь у визвольних боях на території Молдови, Румунії, Угорщини. Дійшов до Австрії. За 60 кілометрів від Відня був поранений. А вже через дев'ять днів після цього закінчилася війна.

Яків Петрович Пасічник - надзвичайно сильний духом та мужній чоловік. Попри життєві негаразди він зберіг у серці любов та довіру до людей. Дуже мудрий, завжди дасть слушну пораду, як бути у скрутних життєвих ситуаціях. Не зважаючи на вік, детально пам’ятає жахіття війни та намагається цінувати кожну хвилину життя, яке є безцінним даром.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.