Ірина Ванникова відвідала Валяву

У селі Валява керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова завітала до загальноосвітньої школи, якою керує директор Ольга Костіна. Разом провели зустріч із педагогічним колективом, аби почути, які є у школі нагальні проблеми. Попри старання громади та самих працівників навчального закладу, питань, що потребують вирішення, ще є чимало. Наприклад, потрібно провести Інтернет, адже без нього важко уявити сучасну школу. Тож Ірина Ванникова із задоволенням допомогла у цьому. По можливості допомагатиме вирішувати й інші озвучені проблеми.

Також Ірина Ванникова зустрілася з завідувачем Валявської амбулаторії Володимиром Шквирем. Вразила його самовідданість праці та прагнення організувати у селі дійсно якісну медичну допомогу для пацієнтів. Тож, аби підтримати його у цьому, допомогла придбати необхідне медичне обладнання.

Такі зустрічі завжди дають розуміння реальних справ як у навчальних, так і у лікувальних закладах. Адже, як кажуть, краще один раз побачити все на власні очі, аніж почути.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.