З родиною ветерана

У Валяві в оточенні родини живе ветеран Другої світової війни Андрій Самійлович Косенко. Коли почалася війна, йому було лише шістнадцять повних років. Коли в серпні 1941-го гітлерівці захопили село, то жилося не легко – доводилося переховуватися, аби не вивезли в Німеччину на примусові роботи.

У 1944 році, як стрілець, Андрій Самійлович потрапив на фронт, отримав поранення. Був нагороджений орденом «Велика Вітчизняна війна», «За мужність», медалями «За перемогу над Німеччиною», «Захисник Вітчизни Жукова» та ін. Роки та поранення дались у знаки, тому сьогодні його здоров’я дуже сильно похитнулось. Однак близькі та рідні дбайливо, шанобливо та з любов’ю опікуються Андрієм Самійловичем.

З родиною ветерана зустрілася керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова. Адже з кожним роком учасників тих жахливих подій війни стає все менше. Тож ми повинні зробити все, аби вони відчували, що ніхто з них не забутий.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.