Проведено 23 позачергову сесію районної ради

11 вересня відбулась двадцять третя позачергова сесія Городищенської районної ради, яку провів заступник голови районної ради Микола Панчишин.

В роботі сесії взяли участь депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко, перший заступник голови Городищенської районної державної адміністрації Василь Скринник, голови територіальних громад району, керівники районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних установ, представники засобів масової інформації.

В ході пленарного засідання депутати внесли зміни до статутних документів, штатного розпису та режиму роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городищенської районної ради Черкаської області, прийняли до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Городищенського району комплекс будівель, надали одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, зарахованим для проходження служби у Збройних силах України за контрактом у 2017 році та громадянці Канцеровій М.М., постраждалій внаслідок пожежі житлового будинку.

Відповідно порядку денного сесія внесла зміни до районного бюджету на поточний фінансовий рік, затвердила технічну документацію нормативних грошових оцінок земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Орловецької сільської ради (за межами населеного пункту).

За зверненням депутата Верховної Ради України Суслової І.М. рішенням ради було визначено заступника голови ради Миколу Панчишина уповноваженою особою Городищенської районної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

В завершення роботи пленарного засідання депутати одноголосного підтримали звернення до Кабінету Міністрів України, Служби автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Черкаській області, Черкаської обласної державної адміністрації щодо фінансування ремонту доріг загального користування державного значення у межах Городищенського району.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.