Подарунок від уряду для новонароджених

Український уряд з 1 вересня 2018 року запровадив пілотний проект із соціального захисту сімей з дітьми. Батьки новонароджених отримають в пологовому будинку пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами. А це одяг, підгузки, ковдри, серветки, пелюшки, термометр, а також навчальні матеріали щодо догляду за дитиною.

Пакунок малюка є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. Отримання допомоги «пакунок малюка» не впливатиме на розмір допомоги при народженні дитини і вартість допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надається відповідно до законодавства.

Якщо на день виписки з пологового будинку, починаючи з 1 вересня, була відсутня допомога “пакунок малюка”, то батьки дитини, щоб отримати допомогу, звертаються з заявою до управління соціального захисту населення, або ж можуть написати заяву безпосередньо в пологовому будинку. Управління соціального захисту населення на підставі заяви одного з батьків організовує забезпечення та видачу отримувачу «пакунка малюка».

На сьогоднішній день в район надійшли «пакунки малюка», завдяки підтримці головного лікаря Городищенського РТМО Василя Кравченка. Управління соціального захисту населення забезпечує видачу щасливим батькам «пакунків малюка».Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.