У Городищі відкрили "Інклюзивно-ресурсний центр"

12 вересня відбулося урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городищенської районної ради. Привітати із такою визначною подією в житті району долучилися депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко, перший заступник голови Городищенської районної державної адміністрації Василь Скринник, заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин, міський голова Володимир Мирошник, які, в свою чергу, порадували заклад цінними дарунками.

Директор комунальної установи Світлана Воротило висловила щиру вдячність та підкреслила, що створення таких центрів дуже необхідне і вкрай важливе у наш час. Такі кроки роблять суспільство кращим, адже це все йде на користь нашим особливим дітям. А вони в нас надзвичайно добрі та відкриті.

Усі присутні дітки отримали незабутні подарунки, а приємною несподіванкою стало отримання 2-ох інвалідних візочків дітям з особливими потребами Олександру 11 років і Тимофію – 6 років з Мліївської ОТГ.

Діяльність центру забезпечують 6 педагогічних працівників: директор, 2 вчителі-логопеди, вчитель-дефектолог, практичний психолог, вчитель-реабілітолог. Крім того, приміщення і кабінети наповнили сучасними меблями та приладдям, що створює комфортні умови для навчання. Нині інклюзивним навчанням у Городищенському районі охоплені 23 дітей (21 дитина навчатиметься в закладах загальної середньої освіти і 2-дошкільноїосвіти). У загальному по району проживає 508 дітей з особливими потребами. Бажаємо нашим дітям міцного здоров’я, натхнення, успіхів у навчанні!Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.