ШАНОВНІ ГОРОДИЩАНИ, ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

П’ятий рік на сході нашої країни тривають військові дії. Україна відстоює своє право на незалежність та суверенітет. Мабуть немає жодного громадянина, який би не був стурбований долею нашої Батьківщини, не сприймав війну з болем у серці.

За ініціативи Городищенської районної державної адміністрації, Городищенської районної ради, Управління агропромислового розвитку, «Спілки сільськогосподарських товаровиробників Городищенського району», «Спілки фермерів» – у 2015 році був створений благодійний фонд «Аграрна Городищина», який діє і на сьогоднішній день. У 2015 році до фонду надійшли кошти в сумі 240 тис. грн., які були використані під контролем наглядової ради на підтримку Української армії. Все проходило прозоро та висвітлювалося в засобах масової інформації.

На сьогоднішній день в Городищі освячено місце під пам’ятний знак загиблим воїнам Української армії, які захищали мирне життя нашого краю, та й в цілому України. На жаль через брак коштів там не споруджено пам’ятного знаку - встановлено тільки тимчасовий хрест. Наші земляки, які загинули захищаючи Україну, повинні мати святе місце увічнення їхньої пам’яті, місце, де жителі району зможуть їм вклонитися та віддати шану. Тому, звертаємося до усіх небайдужих, с/г виробників, підприємців, громадян внести свою частку в спорудження пам’ятного знаку, а також поширити серед населення це звернення.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.