У Чорнобаї почали стерилізацію та вакцинацію проти сказу безпритульних тварин

Впроваджувати програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами почали у смт. Чорнобай. Днями місцеві волонтери провели відлов тварин, а запрошений ветеринарний лікар – стерилізацію та вакцинацію проти сказу 20 безпритульних собачок.

Як зазначила голова смт. Чорнобай Алла Мірошниченко, головною метою впровадження програми та виділення на неї коштів (14250 гривень) було взяття під контроль розмноження безпритульних тварин та упередження проблеми сказу. Відтепер на вулицях Чорнобая перебуватимуть щеплені проти сказу тварини, популяція яких не збільшуватиметься із року в рік на десятки нових вуличних тварин.

Як відомо, місцевий аналог Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, затвердженої в області у 2016 році, прийнято у кожному районному центрі Черкащини. На черзі – після Чорнобая - проведення робіт у Драбові, Городищі, Маньківці, Лисянці та Чигирині. Найбільш успішними у виконанні програми є Звенигородка та Сміла, де виділено по 100 тисяч гривень на рік для вирішення проблеми безпритульних тварин гуманними методами.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.