Рятувальники провели урок безпеки для школярів

Співробітники Городищенського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області у рамках «Місячника безпеки життєдіяльності» провели відкритий уроки з безпеки для учнів місцевої загальноосвітньої школи № 3.

Аби діти мали краще уявлення про Службу порятунку, урок рятувальники розпочали із демонстрації відеофільму про роботу рятувальників. Далі співробітники ДСНС нагадали учням правила пожежної безпеки у побуті, розповідали, як діяти під час виникнення пожежі та при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Аби урізноманітнити зустріч із школярами, фахівці Служби порятунку провели з дітьми коротеньке соцопитування та продемонстрували ролики соціальної реклами і роздали буклети з правилами безпеки життєдіяльності.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.