Відбулося засідання координаційної наради

17 вересня в залі засідань райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови Василя Скринника відбулося засідання координаційної наради.

Під час наради обговорили ряд важливих питань. Зокрема:
- про початок навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах району та вирішення нагальних проблем в освітній галузі;
- про хід проведення жнивної кампанії в сільськогосподарських підприємствах району;
- про впровадження в районі першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

По першому питанню доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Кирпатий. По другому, не менш важливому питанню, інформував начальник управління агропромислового розвитку Павло Попович. Щодо впровадження в районі першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, доповіла начальник служби у справах дітей Оксана Кравченко.

Відповідно до розглянутих питань першим заступником голови було дано ряд доручень і завдань.

Насамкінець, було оголошено про план заходів святкування до Дня міста. Урочисте відкриття свята відбудуться 22 вересня 2018 року 0 18.00 год. на площі Миру.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.