Роз'яснили правила безпеки

Щоб добре знати, як діяти при виявленні підозрілих знахідок, які можуть виявитися вибухівками, та не допустити серйозних помилок, 21 вересня співробітники Городищенського РС Управління ДСНС у Черкаській області, «озброївшись» інформаційними листівками, вирушили в профілактичний рейд містом.

Рятувальники роз’яснили громадянам, що треба робити при знаходженні предметів схожих на вибухонебезпечні, наголосили, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням боєприпасів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт. Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій нагадали місцевим жителям, що при виявленні підозрілої знахідки потрібно негайно повідомити до Служби порятунку за телефоном «101».

Під час спілкування з жителями міста фахівці ДСНС вручили їм листівки, в яких зазначені основні правила безпеки на дану тематику.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.