Засідання комісії по розгляду звернень громадян

18 вересня в залі засідань Городищенської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Василя Скринника за участю заступника міського голови Олексія Кириченка, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Костянтина Філоненка, начальника відділу правового забезпечення та розгляду звернень громадян апарату райдержадміністрації Олександра Пикала, головного спеціаліста відділу Алли Коваленко, спеціаліста управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергія Іваненка, начальника відділу контролю за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Городищенському районі Ярослава Ніколаєнка, директора ТОВ "КАРМАН ПЛЮС" Ігоря Джаловяна та громадськості, відбулося засідання постійно діючої комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян.

До уваги жителів Городищенського району! 27 вересня 2018 року з 11.00 до 13.00 год. в залі засідань адмінбудинку (площа Миру, 8) керівництвом управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації буде проводитись виїзний особистий прийом громадян. Попередній запис на прийом проводиться відповідальним працівником управління до 26 вересня 2018 року за телефоном (0472) 63-36-55.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.