Свято у Товсті

Свій день народження відсвяткувало село Товста, писемні відомості про яке збереглися з 1773 року. За легендою, назву населеному пункту дали чумаки, які їздили в Крим по сіль. Проїжджаючи повз село, вони зупинялися на околиці біля товстої липи для відпочинку. Змучені спрагою, козаки говорили: «Де та товста?», маючи на увазі липу. На святі, яке організувала сільська голова Галина Плахотня, зібралася вся громада. Завітавши на нього разом із завідувачкою сектору культури Городищенської РДА Наталією Салій, була приємно здивована незабутньою та радісною атмосферою, яка панувала навкруги.

Тепле осіннє сонце дало дітворі змогу вдосталь веселитися та бавитися на вулиці. Цікава та насичена програма святкового концерту не дала нікому сумувати, адже було все – і танці, і пісні, і, звісно ж, подарунки. Аби й у подальшому всі події у селі проходили так само гарно, подарувала громаді сертифікат на придбання апаратури для сільського клубу.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.