Щедрий урожай в "Урожаї"

Одночасно чотири окультури нині збирають на полях ТОВ "НВФ "Урожай" - кукурудзу, соняшник, сорго і сою. Незважаючи на те, що це досить складно як технологічно, так і організаційно, все виходить робити вчасно і оперативно.

Директор ТОВ "НВФ "Урожай" Олександр Воскобойнік розповів, що темпи збирання зернових на сьогоднішній день порівняно з минулим роком не падають, а от врожайність значно вища. Для прикладу, торік врожайність кукурудзи на підприємстві становила 6 т/га, а цього року показники вищі удвічі!

На збиранні врожаю залучено як свої, так і наймані комбайни. А це близько 60 одиниць техніки. Також на підприємстві щодня виходить в рейс від 200 до 220 автомобілів, які перевозять зерно.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.