Відбулася презентація студії арт-терапії "Світлодар"

Презентація студії арт-терапії «Світлодар» - відбулась! На базі В'язівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів створено та урочисто відкрито сучасний простір для творчості: проведення занять з танцювально-рухової терапії, декоративно-прикладної, драмотерапії, сімейної, казкової, музичної терапії, акварелетерапії. Студія – це результат конкурсу мікро-грантів у рамках проекту «Час діяти: проведення конкурсу ініціатив з метою розвитку сільських територій через партнерство місцевої влади, громади та бізнесу», який був організований Благодійним фондом "Урожай - громаді".

Особливість цього проекту - спільними зусиллями створити арт-простір для всієї громади. До роботи були задіяні учні, вчителі, працівники школи, батьки, сільська рада, приватні підприємці, сільськогоспвиробники, випускники школи. Унікальні можливості студії арт-терапії в індивідуальній та груповій роботі, отримання ефективного інструменту для психологічної допомоги, зібрання кола творчих активістів, удосконалення навиків спільної реалізації проектів. Робота студії побудована на партнерських відносинах співпраці.

На презентації свою роботу продемонстрували танцювально - рухова терапія (модератор Віта Лебединець), акварелетерапія (модератор Валентина Гаращенко), декоративно-прикладна (модератор Тетяна Хамко), музична терапія (модератор Василь Огілько). На згадку про презентацію кожному гостю вручили органайзери, виготовлені учнями. А коли всі гості сіли за мольберти – захопленню не було меж. Кожен малював свого метелика щастя, дорослі ніби потрапили на якусь мить у чарівне безтурботне дитинство.

Після теплих щирих слів, які були сказані учнями, зі словами побажань звернулися всі гості: вони свої побажання написали на пелюстках символічної квітки щастя. Вона в нас вийшла неповторна, ніжна.

Вдячність усім, хто допомагав у створенні цього острівця творчості, а особливо Благодійній Організації «Благодійному Фонду – урожай громаді», Тетяні Волочай, Анні Тарасевич, депутату обласної ради Валентину Галушку, сільському голові Наталії Шабадаш, керівникам сільгосппідприємств Володимиру Гаві, Андрію Салу, випускникам школи Володимиру Лебединцю та Ігорю Пастернаку, приватному підприємцю Віктору Пустовіту, начальнику відділу освіти Городищенської РДА Миколі Кирпатому, лісничому Городищенського лісництва Анатолію Ракітіну, учням, вчителям та батькам, обслуговуючому персоналу школи.

Роботу арт-студії «Світлодар» організовують так, щоб були задоволені усі бажаючі, хто схоче «підлікувати» свої душу і тіло – своєрідний реабілітаційний центр. Вікового обмеження для учасників студії немає. Люди в сучасних умовах потребують емоційного розвантаження, простору для проведення вільного часу, покращення умов для розвитку фізичного та соціального здоров′я. Творчість – це і є той шлях, на якому шукають відповіді на питання «Хто я, чи що я? Що таке світ, у якому я живу?» Переживання моментів творчості дає сили для подолання перешкод і вирішення внутрішніх і зовнішніх конфліктів. Тож арт-студія запрошує!Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.