Урочистості з нагоди Дня вчителя!

Ви – Богом дані на землі, шановні наші вчителі!
Ви – хлібодари, сіль землі, невтомні Божі трударі!
Вам – місія свята й натхненна, вам – праця – ревна і щоденна.
У винограднику земному, що зветься Школою. Сівбою.
Ви сівачі вдень і вночі: над партою, над зошитом, думками,
Над кожним учнем, долею, знаннями – ваш вічний засів, мов під образами.
А надворі – малює осінь крила, а угорі – лелеки кличуть у вирій,
І посилає Бог просту пораду: щоби летіти, треба вміти й знати!

3 жовтня у районному Палаці культури ім. С.С. Гулака-Артемовського відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя. У святково вбраній залі зібралися представники влади та педагогічних колективів району – директори шкіл, завучі, завідуючі дошкільними навчальними закладами району, вихователі, методисти, а також дошкільнята та учні, які своїми виступами й музичними сценками дякували вчителям за їх нелегку, але так потрібну суспільству працю.

З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Скринник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Кирпатий.

«Від районної влади та від себе особисто щиро вітаю усіх зі святом, яке з любов’ю називають Днем учителя! Прийміть земний поклін за мудрість і відданість справі, бо вчителювання – не фах, а покликання. Тож нехай шкільні будні стануть святом, яке наповнюватиме ваші серця радістю спілкування й енергією творення. У цей святковий день дякую вам за благородну, подвижницьку та самовіддану працю, відповідальне ставлення та любов до обраної справи, педагогічну майстерність, - звернувся перший заступник.

Кращих вчителів нагороджено відзнаками Черкаської обласної державної адміністрації, обласної та місцевої профспілок та спільними грамотами районної державної адміністрації, районної ради та відділу освіти.

Зі словами щирих вітань та найкращих побажань виступив начальник відділу освіти Микола Кирпатий.

– Шкільний вік – один із найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, під час якого прищеплюються любов до знань, навколишнього світу, історії рідного краю. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, відбувається незриме таїнство – передача нашої спільної духовної спадщини. І роль вчителя у цьому процесі важко переоцінити, – лунало зі сцени.

Учні мистецьких закладів району подарували педагогам святковий концерт.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.