Реалізація соціального проекту "Ми поруч"

На базі Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 8 жовтня 2018 року проведений семінар для ветеранів АТО, дружин та матерів учасників бойових дій АТО "Я поруч" за участю військового психолога ГО "Побратими" Андрія Козінчука, військового капелана Асоціації Професійних капеланів України Лори Когут, начальника відділу організаційно – правової та кадрової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмили Пони.

Під час семінару вчилися шукати власні ресурси, іти до власної мети, шукати і проявляти позитивні емоції, мови кохання, взаємовідносин в родині, шукали ключі взаєморозуміння. Спілкування і обговорювання дали можливість краще зрозуміти і оцінити себе, кожного члена своєї сім'ї, розпізнати себе в соціальних ролях та в своєму житті, більш усвідомлено ставитись до своїх потреб і здібностей, переживань і думок.

Надання особистих консультацій учасникам бойових дій АТО, їхнім дружинам та матерям після семінару проходило в неофіційній обстановці Андрієм Козінчуком, Лорою Когут, Людмилою Поною та директором Городищенського РЦСССДМ Людмилою Буджерак. Під час прийому складався алгоритм дій щодо вирішення проблемних питань.

Ця зустріч не пройшла і без подарунків. Голова ГО «Спілка воїнів АТО Черкащини Городищенського району» Вадим Черненко вручив Андрію Козінчуку в подарунок книгу «Мої прекрасні земляки» Володимира Чоса видатного українського журналіста, письменника і краєзнавця м. Городище.

Шановні учасники АТО та члени їх родин, якщо у Вас виникли певні труднощі, запитання або ж Ви потребуєте допомоги у вирішенні проблемної ситуації, просимо звертатися до Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді за тел. 2-27-89, за адресою вул. Героїв Чорнобиля, 19, м. Городище, Черкаської області.
За матеріалами Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.