Проголосуйте за Городищенський інклюзивно-ресурсний центр!

В Городищенському районі налічується 508 дітей з особливими освітніми проблемами, зокрема 221 – це діти з інвалідністю. Саме для таких дітей 12 вересня 2018 року в м. Городище створено Комунальну установу "Інклюзивно-ресурсний центр" Городищенської районної ради, де вже працюють вчителі логопеди, дефектолог, реабілітолог та практичний психолог. Заклад створено та діє за бюджетні кошти, яких не вистачає, щоб повністю забезпечити його необхідним обладнанням та устаткуванням (дидактичні іграшки, балансири, яскраві пуфи, мати, телевізор та багато іншого). Якщо Вам не байдужа доля таких дітей - прохання ставити лайки, щоб знайти кошти спонсорів!

https://kreditsous.com.ua/soc-iniciativi/
За цим посиланням можна зайти на сайт кредитної спілки "Кредит-СоюЗ" і проголосувати за Городищенський інклюзивно-ресурсний центр, який опікується дітьми з інвалідністю та особливими освітніми потребами. Від кількості голосів буде залежати розмір грошової допомоги центру.
КОМУ НЕ БАЙДУЖА ДОЛЯ ТАКИХ ДІТЕЙ - ПРОХАННЯ ПІДТРИМАТИ!!!
Для авторизації потрібно заходити в Фейсбук (вказати свою ел. адресу та пароль). Або зареєструватися на сайті кредитної спілки.
За довідками звертайтесь по тел. 2-44-04, 098-7137908Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.