Громадська акція "Запобігти, врятувати, допомогти"

10 жовтня в рамках проведення громадської акції «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ!» на території Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені № 1 рятувальники зустрілися з учнями. Співробітниками ДСНС були проведені роз’яснювальні бесіди з правил безпеки життєдіяльності. Рятувальники розповіли, що вогонь може бути не тільки другом, але й ворогом. При цьому діти отримали вичерпні відповіді на питання: як подається вода, яке обладнання знаходиться на пожежному автомобілі, як і для чого використовується, яким чином проводиться гасіння пожежі, як діяти при пожежі, продемонстрований бойовий одяг пожежного.

Також відбулася бесіда з учнями з основ пожежної безпеки, дії під час виявлення небезпечних предметів, поводження в школі, в побуті, в лісі, на вулиці та проведений інструктаж з правил пожежної безпеки в пожежобезпечний осінньо-зимовий період. Також фахівці районного сектору перевірили уважність дітей в ігровій формі. Наприкінці заходу дітлахам були задані контрольні питання. Учні, які дали правильні відповіді на питання, мали змогу подати воду з пожежного ствола та приміряти на собі апарат на стисненому повітрі. По закінченні акції, діти отримали повчальні тематичні пам’ятки, а також веселий настрій і позитивні враження.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.