Допомогли дітям Хлистунівки

Справді дорогоцінний подарунок отримала Хлистунівська загальноосвітня школа від благодійного фонду «Урожай – громаді». На урочистій лінійці 1 вересня навчальному закладу вручили шкільний проектор, вартістю 25 тис грн. Зливою гарячих оплесків подякували «Урожаю» діти, їхні батьки та педагоги.

– Проектор нам дуже потрібний для організації повноцінного навчального процесу, – говорить в.о. директора школи Ніна Дудник. – На жаль, ми не маємо комп’ютерного класу. На 22 учня мається лише 8 комп’ютерів. А що це за урок, коли біля кожного монітора скупчується по кілька учнів! А завдяки проектору інформація з комп’ютера буде передаватися на мультимедійну дошку. Навчальна інформація буде видна відразу усьому класу. Ми безмежно вдячні благодійного фонду «Урожай – громаді»!

Також БФ «Урожай – громаді» суттєво допоміг дитячій дошкільній установі «Промінчик» в селі Хлистунівка. Нещодавно заклад поповнився новими меблями для малечі: індивідуальними шафами для роздягальні, столами та стінками для ігрової кімнати. Загалом таке обладнання коштувало 30 тис грн, усі витрати взяв на себе "Урожай-громаді" за клопотання директора Валявської філії "Урожаю" Валентина Галушка.

Як розповіла завідувач дитсадка Інна Ломакіна, у них займаються три групи дітей. Нові меблі були дуже потрібні, адже щороку збільшується кількість дітей, що відвідують садочок. Заклад розрахований на 42 особи, торік його відвідувало 66 малят, а нині 72 дитини, тому нові меблі – якраз до речі.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.