Фестиваль "Відкриті уроки футболу"

10 жовтня на районному спортивному комплексі «Колос» відбулося масштабне спортивне свято для дітей під назвою «Фестиваль чемпіонів «Відкриті уроки футболу», який проводився як цікавий соціальний проект за сприяння та підтримки Федерації футболу України, Дитячого фонду УЄФА, Федерацій футболу Черкаської області та Городищенського району, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації,Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, районної державної адміністрації та районної ради, спортивної громадськості району.

В урочистому відкритті змагань взяли участь перший заступник голови Городищенської райдержадміністрації Василь Скринник, заступник голови районної ради Микола Панчишин, заступник голови Федерації футболу Черкаської області Петро Євич, начальник Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Антоніна Саприкіна, голова Федерації футболу Городищенського району Олександр Яремчук, начальник відділу освіти Микола Кирпатий, головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді та спорту Віталій Залозний, представники ювенальної поліції ГУ НПУ в Черкаській області.

У фестивалі футболу, який проводили 12 досвідчених викладачів-інструкторів, взяли участь 150 молодших школярів навчальних закладів району. Можливо, хтось з них вперше відкрив для себе футбол, для когось він стане першою сходинкою на шляху до спортивної майстерності, а для когось – можливість знайти нових друзів, розкрити свій людський та спортивний потенціал, навчитися грати в команді, пізнати самого себе й навчитися розуміти інших. Діти отримали величезний заряд бадьорості та масу позитивних емоцій від спортивного дійства, а по завершенні свята були відзначені пам’ятними футболками, спортивним інвентарем та футбольними м’ячами від Федерації футболу України та Федерації футболу Черкаської області.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.