Ірина Ванникова зустрілася з працівниками Городищенської центральної районної бібліотеки

Книга - джерело мудрості, а бібліотека - зібрання найважливіших для людства знань. Тому і ставлення до книгозбірень в освідченої людини є особливим - трепетним, шанобливим.

Нещодавно керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова побувала у Городищі й зустрілася з працівниками центральної районної бібліотеки, яка носить ім'я Володимира Симиренка – ученого-садівника, помолога та організатора вітчизняної садівничої науки, засновника Мліївської станції садівництва. Разом із завідувачем сектору культури Городищенської РДА Наталією Салій поспілкувалися з директором бібліотеки Тамарою Лисенко.

Бібліотека – це храм для тих, хто не уявляє свого життя без книг. Пані Тамара розповіла, що нещодавно було відремонтовано читальний зал. У цьому приміщенні над книгами часто працюють як школярі, так і дорослі, а тому треба, щоб зал був у хорошому стані. Ірина Ванникова фінансово допомогла у придбанні ламбрикена на вікна, адже бібліотека дуже важлива для громади.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.