Аграрний коледж виховує висококласних фахівців

Виховання аграріїв – надзвичайно важлива та відповідальна робота, з якою успішно справляються у Городищенському коледжі Уманського державного аграрного університету. Нещодавно тут побувала керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова. Директор навчального закладу Іван Хоменко – дбайливий керівник викладацького колективу та хороший господарник, у якого і коледж у хорошому стані, і територія біля нього облагороджена. Випускники коледжу – майбутні професіонали аграрної справи, які дбатимуть про родючість земель нашої держави та про її врожайність.

Окрім професійних навиків, у закладі навчають вихованців мати тверду громадянську позицію та вміти відстоювати і випробувати власні сили й можливості. Я радію, що є діти, які справою свого життя обирають аграрний напрямок. Тож розуміючи, наскільки важливу роль у сучасному навчанні виконує комп’ютеризація, Ірина Ванникова подарувала закладу цю необхідну техніку. Україна – аграрна країна, а ці діти – її майбутнє.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.