Зустріч з унікальною людиною

Керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова постійно зустрічається з цікавими людьми. Під час чергової робочої поїздки Городищиною познайомиласґя з надзвичайною людиною, завдяки якій спорт у районі отримав розвиток та значні досягнення й перемоги. Пожар Дмитро виховав декілька поколінь спортсменів і фізкультурників. Він непересічний чоловік, його трудами у місті постав спорткомплекс «Колос». Нині йому 88 років, але він й досі веде активне громадське життя.

На посаді голови ради спортивного товариства «Колос» Дмитро Пожар пропрацював 24 роки за які дістав визнання не лише в Україні, а й за кордоном. Його часто запрошували на науково-практичні конференції з питань розвитку фізичної культури. Від Черкащини був включений до складу комісії з складання першої державної програми розвитку фізичної культури в країні. Довгі роки очолював художню самодіяльність Набокова. Найбільший успіх у цій роботі – присвоєння драматичному колективу звання народного. Кілька разів обирався депутатом міської ради, а в 1986 році - головою Набоківського сільвиконкому на громадських засадах. А пізніше – головою сільської ветеранської організації. У 1990 році вийшов на пенсію, однак невтомна вдача спонукала й далі працювати, тож у 1993 році був призначений директором ДЮСШ «Колос», де пропрацював 17 років. Дмитро Пожар вважає, що головне – це добрі справи, які служать громаді. Сьогодні спорткомплекс відповідає вимогам часу і є одним з кращих в області.

- Пишаюся такими людьми як Дмитро Пожар і радію кожному знайомству з тими, хто не словом, а ділом покращує життя громади, - зазначила Ірина Ванникова.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.