Шана воїнам і ветеранам

Село Валява виникло орієнтовно в середині XIII століття. На території села та його околиць було знайдене поселення трипільської культури IV-III тисячоліття до нашої ери. Вважається, що його площа займала понад сто гектарів і належало воно до гілки найбільших поселень західної трипільської культури. Були знайдені також сліди епохи бронзи та черняхівської культури і кургани скіфського періоду.

Та не лише древньою історією славиться село. У Валяві живуть воїни, які з честю боронили нашу державу та захищали її від ворожих зазіхань на Сході. Саме на честь них у Будинку культури провели захід до Дня захисника Вітчизни, під час якого учасникам АТО висловлювали подяку за мужність і героїзм. Вітаючи наших воїнів, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова побажала, щоб нарешті на Українській землі запанував мир, а захисники живими та неушкодженими повернулися до своїх рідних. На честь свята, разом із депутатом Черкаської обласної ради Валентином Галушко та Благодійним фондом "Урожай - громаді", виконала прохання громади Валяви та подарувала у будинок для людей поважного віку генератор, аби в холодну пору їм було світло і тепло.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.