Вітання козацькій Вільшані

Селище міського типу Вільшана відсвяткувало День українсього козацтва. Вперше цей населений пункт згадувався як місто ще у 1598-му році. За легендою назва Вільшана з’явилася завдяки дочці Ярослава Мудрого Ольші (Олісаві), якій належало поселення, яке називали острожок Ольші. Згодом ця назва трансформувалася у Вільшану. В першій половині XVII століття вільшанці під проводом козацького полковника Максима Кривоноса боролися проти польсько-шляхетського панування. Тут переконані, що Кривоніс народився у Вільшані і дуже пишаються цим. Тут же малий Тарас Шевченко працював на панській кухні, а згодом двічі відвідував цей населений пункт вже відомим поетом, який згадував у поемі «Гайдамаки» та інших своїх творах.

Жителі Вільшани дуже шанують традиції козацтва, тому і свято організували на славу. Під час урочистостей згадували як подвиги славних козаків, так і сучасних військових, які на Сході боронять нашу державу від загарбників. Вітаючи жителів селища, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова побажала усім миру, добробуту в кожну домівку, а також згуртованості громади, адже саме в цьому наша сила. А для того, щоб підтримати людей, Ірина Валеріївна допомогла придбати для місцевої лікарні кардіограф. Адже здоров’я – важлива складова добробуту, якого усім бажає всім серцем.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.