У Черкасах заступник Міністра АПК заявив, що держава вивчає питання просування засобів захисту рослин та міндобрив вітчизняного виробництва

17 жовтня Черкащину відвідав заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета. Зокрема, він ознайомився з виробничими потужностями лідера ринку засобів захисту рослин та міндобрив ГК UKRAVIT, що розташовані в м. Черкаси. Побувавши на виробництві та лабораторіях Інституту здоров'я рослин, урядовець заявив, що неабияк вражений рівнем виробництва та прогресу в галузі наукових досліджень, які забезпечують українські виробники.

- Сьогодні ми вивчаємо можливості підтримки українських виробників ЗЗР та мінеральних добрив, - зазначив Віктор Шеремета. – Як людина, що працювала на землі, я мав можливість пересвідчитися у ефективності засобів українських виробників, зокрема й UKRAVIT – і можу констатувати: вони дійсно кращі! Проте в Україні активно просуваються препарати іноземного, навіть російського виробництва – і ми повинні вплинути на цю ситуацію, підтримувати і пропагувати вітчизняних виробників. Я знаю, що в Україні є виробники дійсно високого рівня, і засоби UKRAVIT, що виробляються у Черкасах – серед них. Тож я думаю, держава докладе зусиль для того, аби українські аграрії активно використовували вітчизняну продукцію для сільського господарства. Я надзвичайно вражений побаченим сьогодні рівнем виробництва і рівнем наукової роботи на сучасному висококласному обладнанні.

- У Черкасах сьогодні дійсно вдалося створити науково-дослідницьку базу, рівних якій немає в Україні, - зазначив Володимир Ільченко, директор ТОВ "Фабрика Агрохімікатів" (що входить до складу корпорації UKRAVIT). – Ми проводимо унікальні дослідження – і сьогодні агровиробники з різних куточків України звертаються до нас за дослідженнями, серед яких аналіз ґрунтів, води, агропродукції, посадкового матеріалу. І це ще не повний перелік! Частину досліджень, яку ми виконуємо, українським аграріям раніше доводилося робити за кордоном – і коштувало це дуже дорого. Сьогодні ми плануємо розвивати і впроваджувати нові види досліджень, адже маємо для цього і сучасну техніку, і кращих фахівців.

Черкаські виробники поспілкувалися з Віктором Шереметою і про проблему екологічності хімічних виробництв українських виробників – у рамках чого, Володимир Ільченко повідомив також, що найближчим часом ТОВ "Фабрика Агрохімікатів" планує впровадити переробку пластикової тари, що була в користуванні агровиробників – на пластикові піддони підвищеного терміну експлуатації таким чином дбаючи про екологічність так званого «шляху продукту».Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.