Привітала дитсадок з ювілеєм

Під час робочої поїздки на Городищину керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова завітала до дитячого садочка «Сонечко» у селі Орловець. Нещодавно закладу виповнилося 30 років. Завідувачем тут працює Валентина Лисаченко. На просторому подвір’ї майже все зроблене з підручних матеріалів руками самих працівників. Також вразили охайні коридори та світлі просторі групи.

Ірина Валеріївна щиро привітала колектив з ювілеєм. Поспілкувалися не лише про будні дошкільного навчального закладу, а й про життя села загалом. Попри те, що багато молоді виїхало до великих міст та за кордон, тут чимало охочих віддати діточок на виховання до «Сонечка». Однак на цей час немає можливості набирати дворічок. Та, розповідає завідуюча, цю ситуацію намагатимуться виправити. Наразі ж у садку проводять ремонт методичного кабінету, аби педагоги мали місце для спілкування з батьками та проведення певних інформативних заходів. Пані Валентина пишається своїм колективом, який є її опорою, а також батьками, які активно беруть участь у всіх заходах. Видно, що завідувачка дійсно живе своєю справою і дбає не лише про зовнішній вигляд садка, а й про хорошу робочу атмосферу в колективі, який ще й умудрився створити кілька гуртків для вихованців «Сонечка».

Ірина Ванникова зазначила, що пишаюся людьми, які вкладають душу і серце у справу, яку роблять, і допомогла з придбанням іграшок для вихованців дитсадка, аби малеча мала не лише чим гралися, а й розвиватися.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.