Зустріч з ліцеїстами

Керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова завітала до Городищенського економічного ліцею, який нещодавно відкрив для своїх вихованців Клуб фінансової грамотності. Директор навчального закладу Надія Жуган розповіла, що цей клуб – один із важливих напрямків у розвитку економічної грамотності ліцеїстів.
На жаль, через обмеженість часу не вдалося пограти у спеціальну настільну гру, яка дозволяє зрозуміти та випробувати економічну теорію в дії, але з задоволенням поспілкувалася з учнями на тему важливості знання цього предмету та вміння розпоряджатися фінансами.
На прощання Ірина Валеріївна побажала вихованцям ліцею хороших успіхів у навчанні, адже саме знання – важливий життєвий майбутній капітал. Також подарувала Городищенському ліцею принтер, якого тут дуже потребували. Приємно було бачити в дитячих очах прагнення до розвитку. Віриться, що ці учні досягнуть значних висот, чого їм і побажала.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.