Засідання координаційної наради

29 жовтня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Скринника, відбулося засідання координаційної наради. У засіданні взяли участь заступник голови районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники інших територіальних підрозділів.

На порядку денному розглянули такі питання:
– про хід виконання чергового призову на строкову службу та службу за контрактом;
– про стан та проблемні питання надання субсидії населенню району;
– про готовність до опалювального сезону 2018-2019 року;
– про стан виконання доручень райдержадміністрації.

Перед учасниками зібрання з інформацією по першому питанню виступив військовий комісар Городищенського районного військового комісаріату Роман Скрипник, який у свою чергу звернув увагу, що планове завдання на призов осінь 2018 року складає 24 призовники, розписано до команд 20 осіб, що складає 83 %, передано до військової частини - 9 осіб. Планове завдання на військову службу за контрактом на IV квартал 2018 року складає 14 чоловік. Жовтень - план 5 осіб, оформлені та готуються до відправки до військових частин та навчальних центрів - 5 осіб.

По другому питанню порядку денного доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кириченко, яка поінформувала що на обліку отримувачів субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг станом на 01.10.2018 року перебуває 4 988 сімей, 1723 сім'ї користуються субсидією на відшкодування витрат на придбання твердого палива. 333 сім'ї звернулися з заявами для призначення субсидії з 01.05.2018 року, в зв'язку із змінами які відбулися, а саме постанова КМУ № 329 від 27.04.2018 Станом на 01.10.2018 року заборгованість по субсидії ЖКП становить 12,9 млн. грн., по виплаті субсидії на придбання твердого палива 1,2 млн. грн.

Далі виступив начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Костянтин Філоненко, співдоповідачами виступили керівники освітніх, медичних, культурних закладів району. Як зазначалося у виступах, в районі об’єкти житлово-комунального господарства та соціальної сфери готові та успішно розпочали опалювальний період 2018-2019 років.

Про стан виконання доручень райдержадміністрації доповіла начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Лариса Артеменко. Відповідно до розглянутих питань першим заступником голови райдержадміністрації Василем Скринником було дано ряд доручень і завдань.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.