Допомога казначейству

Перебуваючи у Городищі керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова завітала до управління Державної казначейської служби України, яким керує Любов Бондар. Сюди часто йдуть здавати звіти, однак людям, які їх приносили, було проблемно працювати, оскільки спеціально обладнаного робочого місця для цього не було. Свого часу обговоривши це питання з пані Любою, Ірина Валеріївна вирішила допомогти цій важливій у районі службі. Тож подарувала не лише меблі для робочого місця клієнта, а й ноутбук!

- Розумію, що в сучасних реаліях без оргтехніки не можлива швидка робота та якісне обслуговування клієнтів. Тож радію, що вирішила цю проблему і тепер робота зі звітами та іншими документами не створюватиме відвідувачам управління незручностей, - зазначила Ірина Ванникова.КоментаріЦе обовязок держави купувати оргтехніку для роботи, іра не робіть собі дешевий Піар!

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.