До Цвіткового - до добрих друзів

Перебуваючи в селищі Цвіткове Городищенського району, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова мала одночасну приємну зустріч із кількома хорошими людьми - професіоналами своєї справи. До Цвіткового Ірина Валеріївна приїздить не вперше, тому обізнана з проблеми та потребами як людей, так і селища загалом.

Директор Цвітківської ЗОШ Петро Мотузка, як справжній господар, дбає про добробут свого навчального закладу та його учнів, тож дуже зрадів довгоочікуваному обладнанню для шкільного кабінету.

Також у переддень Дня працівників соціальної служби зустрілася з Оленою Огілько, яка є працівником соцслужби і обслуговує Цвіткове. Добра, чуйна та привітна, вона знає про кожного в селищі, хто потребує допомоги. Робота цієї жінки нелегка, але надзвичайно необхідна. Тож привітала пані Олену та побажала їй здоров’я і поваги від людей.

А ще побачилася з директором Будинку культури Іриною Макухою. Заклад, яким вона керує, потребує ремонту та осучаснення, адже культурні заходи мають проводитися у приміщенні, зручному для відвідувачів. Тому допомогла їй фінансово зі здійсненням ремонтних робіт.

"Приємно було зустрітися разом із усіма цими людьми. Ми вже, ніби старі добрі друзі, погомоніли про насущне. У кожного населеного пункту є свої проблеми і Цвіткове не виключення, але як чудово, коли частину з них ти маєш можливість вирішити. Дякую за теплу зустріч та надзвичайну атмосферу!" - говорить Ірина Ванникова.КоментаріІра, не купуйте ГОРОДИЩИНУ, тут є свої Лідери, їдьте додому!

Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.