Письменник Макс Кідрук потрапив у Городищі в ДТП

Модний письменник Макс Кідрук здійснює масштабний тур Україною, аби зустрітися з читачами та презентувати свій новий роман-катастрофу «Де немає Бога». 5 листопада автор відвідав Городище. Зал центральної районної бібліотеки був заповнений книголюбами. Адже Макс Кідрук – письменник популярний (особливо серед молоді), його книги перекладені іноземними мовами, а один роман навіть екранізується у Голлівуді.

Зустріч з городищанами тривала півтори години. Автор так зумів зацікавити своєю творчістю, що більшість присутніх кинулися до менеджера купувати його книги. А потім були автограф-сесія, фото на згадку. Захід видаввся чудовим!

Але не встиг автор від’їхати від бібліотеки, як в ліве крило його позашляховика «вписався» старенький«Жигуль» з Млієва. Водій був добряче п’яний – вміст алкоголю 2,14 проміле. Неподалік знаходиться відділок поліції, тож правоохоронець став свідком ДТП. Виручили нові городищенські друзі. Поки складався протокол, книги і речі Кідрука швиденько перевантажили в іншу машину, адже потрібно було поспішати на зустріч з читачами до Черкас. Проте перед самим обласним центром ускочили в яму і мусили ставити запаску. Але встигли і презентація відбулася!Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.