В гостях у "Веселки"

У рамках робочої поїздки до Городища керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова завітала до дитячого садочка № 3 «Веселка». Завідувач Лариса Божок показала всі групи, які вразили своєю охайністю, чистотою та красою. Одразу видно, що весь педагогічний колектив разом із батьківським дуже стараються, аби дітлахи мали справді найкращі умови для виховання та розвитку. А ще потішив незвичний вихованець і друг старшої групи папуга Кеша. Дітки дуже відповідально ставляться до свого пернатого товариша, тож допомагають вихователям доглядати за ним.

Єдине, що засмучує пані Ларису - заклад розрахований лише на дев'яносто діток при тому, що вихованців вже є 99. Пані Лариса вкладає душу у свою справу і робить усе можливе й неможливе, аби всі дітки, які мають бажання ходити до садочка, мали таку можливість. Тому цього року відкрили ще одну нову групу.

Ірина Ванникова
зазначила: "Дуже радію зустрічі з такими людьми, тож вирішила долучитися до цієї хорошої події і подарувала новоствореній групі іграшки".Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.