Допомога дитячому санаторію

Перебуваючи у Городищі керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова мала нагоду зустрітися з головним лікарем дитячого кардіоревматологічного санаторію «Городище» Галиною Сівець. Цей чудовий медзаклад допоміг багатьом дітям впоратися з хворобами серця та суглобів та вилікуватися. Тут створені дуже хороші умови для перебування дітей.

Однак нині санаторій потребує певного ремонту, тому Ірина Валеріївна з задоволенням долучилася фінансово до цієї доброї справи. "Сподіваюся, що заклад ще багато років працюватиме, адже він дуже потрібен тим, хто має проблеми зі здоров’ям, - зазначила Ірина Ванникова.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.