Вітання працівникам культури

У Всеукраїнський день працівників культури керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова мала приємну нагоду привітати зі сцени районного Будинку культури міста Городище усіх, завдяки кому наша культура процвітає та розвивається. Побажала, аби Господь дарував їм здоров’я та довгих років життя, а також, аби джерело натхнення ніколи не пересихало. Внесок цих людей у наші долі дійсно неоціненний, адже вони своєю творчістю не лише дарують радість людям, а й за допомогою культури борються за незалежність нашої держави. Працівники цієї галузі з року в рік примножують надбання нашої культури.

Свято, організоване керівником районного відділу культури Наталією Салій, вдалося на славу! Подбали, щоб зі сцени привітали не лише діючих працівників культури, а й ветеранів цієї галузі. Серед них і Лариса Кошелева, яка раніше працювала директором дитячої бібліотеки, усі свої сили та знання віддавала підростаючому поколінню книголюбів. Такі люди дійсно заслуговують на шану.

"Радію, що фінансово змогла долучитися до нього свята. Ще раз вітаю усіх працівників культури з Вашим професійним святом!" - зазначила Ірина Ванникова.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.