Валентин Галушко подарував школярам казковий день

Прекрасний, справді казковий подарунок зробив для учнів трьох загальноосвітніх шкіл Городищенського району БФ "Урожай - громаді" за ініціативи директора Валявської філії ТОВ «НВФ «Урожай», депутата обласної ради Валентина Галушка.

Днями до дітей завітали актори Черкаського академічного театру ляльок. Вони привезли веселу виставу «Як попалася Лисиця». Це історія про хазяйновитого Ведмедя та підступну ледачу Лисицю. Вистава інтерактивна, тобто глядачі були задіяні в сюжетній лінії і спільними зусиллями не дозволили злодійці обдурити роботящого звіра.

Казковий детектив показали учням молодших класів у Старосіллі та двох школах Млієва. До речі, Мліївську ЗОШ № 1 свого часу закінчила акторка театру ляльок, заслужена артистка України Надія Гаманова. Їй було безмежно приємно знову навідатися до рідного навчального закладу, поспілкуватися з педагогами і школярами.

Усі ми родом із дитинства. І від того які казки нам у дитинстві читали, які фільми ми дивилися залежить наше сприйняття світу у дорослому віці. Відчуваємо симпатію, бо людина підсвідомо нагадує мужнього лицаря, доброго чарівника, веселого Віні-Пуха, ніжну Дюймовочку… Або навпаки, відчуваємо негатив, бо хтось аж дуже скидається на конотопську відьму, злого Бармалея, вовка в овечій шкурі… Дитячі враження – камертон для дорослого життя.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.