До відома депутатів районної ради!

У п’ятницю, 30 листопада 2018 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться 26 позачергова сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

1. Про введення до штатного розпису Цвітківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради Черкаської області половини штатної одиниці посади вихователя супроводу дітей при перевезенні учнів шкільним автобусом.

2. Про зміну назви Городищенського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) №3 «Веселка» Городищенської районної ради та затвердження статуту в новій редакції.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №18-5/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».

4. Про звільнення Безпалої Н.М. з посади директора Валявського центру культури і мистецтв ім. Д.В. Лисенка Городищенської районної ради.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.