Всесвітній день доброти

27 листопада увесь світ відзначав День доброти, що в Україні отримав назву Щедрого Вівторка. Завдяки благодійній допомозі, приуроченій до цього дня, у школах області буде проведено масштабну просвітницьку акцію, що навчатиме дітей з добротою і відповідальністю ставитися до тварин.

- Завдяки допомозі благодійного фонду «Урожай - громаді» та ТОВ «НВФ «Урожай» (що входить до групи МХП), ми розробили і виготовили серію плакатів, які максимально доступно розповідають дітям, що тварини потребують нашої турботи – та як правильно за ними доглядати. Пояснюють, що насправді чекає на вулиці кошенят та цуценят, виставлених туди із надією, що «хтось» їх розбере. Навчають дитину тому, що від кожного її учинку залежить, у якому саме світі вона житиме – і що вона сама є добротою цього світу. І ми сподіваємось, що завдяки цьому, тварини менше страждатимуть від людської жорстокості, не ставатимуть безпритульними і не гинутимуть на вулицях на очах у тих же дітей, - зазначає президент Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька. – За сприяння Департаменту освіти та науки Черкаської ОДА, серію плакатів буде поширено у всіх школах області. Так само, завдяки допомозі БФ «Урожай-громаді», буде виготовлено плакати, що закликають людей гуманніше ставитися до тварин, пояснюючи, які саме дії є жорстоким ставленням, і яке покарання за це передбачено Кримінальним кодексом України.

До Всесвітнього дня доброти вдалося зібрати кошти і на безпосередню допомогу безпритульним тваринам. Наразі у вишах Черкащини також стартувала акція «Подаруй мені зиму» - у рамках якої проводяться уроки доброти та благодійні збори на допомогу тваринам, що взимку особливо потребують їжі і справжнього дому.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.