Проведено 26 позачергову сесію районної ради

30 листопада відбулася 26 позачергова сесія Городищенської районної ради, яку провів заступник голови районної ради Микола Панчишин.

В роботі сесії взяли участь депутати Черкаської обласної ради Олександр Лупашко та Валентин Галушко, керівники районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії головуючий повідомив присутніх про те, що 24 листопада 2018 року на передовій операції об’єднаних сил загинув наш земляк із с. Валява Сергій Гаркуша. Присутні в залі вшанували пам'ять загиблого Героя хвилиною мовчання.

На позачерговому пленарному засіданні ради депутати за поданням фінансового управління районної державної адміністрації внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік у частині забезпечення виплати заробітної плати працівникам медицини, освіти, культури району. З подання відділу освіти райдержадміністрації введено до штатного розпису Цвітківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради посаду вихователя для супроводу дітей при перевезенні учнів шкільним автобусом, затверджено статутні документи Городищенського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Веселка» Городищенської районної ради у новій редакції.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.