На гостини до "Джерельця"

Під час робочої поїздки на Городищину керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова завітала до міського дитячого садочка «Джерельце», в якому працює чудова завідуюча Любов Білан. Пані Люба не з тих, хто жаліється, а з тих керівників, які працюють і роблять можливе й неможливе, аби заклад був у належному стані. Її роботу справді видно. У садочку дуже чисто, тепло і все відремонтоване. Тут є всі умови для виховання двохсот діток, які з задоволенням відвідують групи.

Але є одна проблема. Справа в тому, що скоро відбудеться об’єднання Хлистунівської ОТГ і під питанням буде те, куди діватимуть діток із цієї громади, які зараз перебувають у садочку. Залишається сподіватися, що все буде добре і місцева влада зможе домовитися заради вихованців, які дуже люблять цей чудовий садочок.

Працівниця дитсадочка Тетяна Дремлюк зробила Ірині Ванниковій унікальний подарунок – портрет Кобзаря, викладений із зернинок пластиліну. Це неймовірно кропітка і дуже гарна робота. Ірині Валеріївні було дуже приємно спілкуватися з колективом садочка, тож подарувала іграшки вихованцям цього закладу.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.