Привітали з Днем волонтера

5 грудня - Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця. В Україні волонтерство з'явилося на початку 90-х років минулого століття, а офіційно визнане Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року. Волонтерство - це на 100% покликання, це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання - те, що веде волонтерів вперед. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме волонтерська активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - запорука успіху. Саме волонтери добровольцями йшли на фронт, волонтери збирали по світу гроші й везли на передову все, що лише могли, починаючи зі шкарпеток і закінчуючи тепловізорами, приймали біженців, здавали кров пораненим, знаходили потрібні ліки, плели маскувальні сітки й готували борщові набори...

Дуже приємно, що жителі Городищенського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Так, цього ж дня в залі засідань амінбудинку відбувся захід з нагоди Міжнародного дня волонтера, у якому взяв участь перший заступника голови райдержадміністрації Василь Скринник, який нагородив відзнаками Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» волонтерів Городищини: Віталія Артеменка, Дениса Чеберяка, Романа Козюру, Віталія Грицая, Павла Голуба, Олександра Воротила, Олександра Єпіфанова, Сергія Максимовича.

Особливу подяку висловили Олександру Лупашку, Сергію Гаві, Володимиру Гаві, Віктору Гарагаю, Валерію Кожушку, Георгію Шевченку, які надають автомобілі, електроінструменти, бензопили, запчастини, одяг, забезпечували бронежелетали, паливом, постійно здійснюють допомогу коштами та продуктами харчування, неодноразово беруть участь у поїздках в зону АТО, постійно відвідують та надають матеріальну допомогу сім’ям загиблим і на цьому список не закінчується.

Велика подяка громадській організації «Спілка воїнів АТО Черкащини Городищенського району» - голова Вадим Черненко, та громадській організації «Центр забезпечення військових в зоні АТО» - волонтер Світлана Воротило, які є активними учасниками волонтерського руху в районі та організовують надання допомоги в зону АТО.

Свілані Воротило з нагоди Дня волонтера вручена Подяка компанії "Нова Пошта" за сумлінне партнерство в рамках програми "Гуманітарна пошта України".

Дуже приємно, що жителі Городищенського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Приємно усвідомлювати, що майже кожен житель долучився до волонтерства.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.