Щиро вітаємо вас із Новим роком!

Щиро вітаємо вас із Новим роком!

Настає найяскравіше, найказковіше свято, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дітей і дорослих, щедрою рукою відсипаючи людям по всій землі добро та радість, веселощі та сміх, а найголовніше – віру в диво.
Від щирого серця бажаємо вам у новому році особливого, чарівного настрою, підходити до кожного почину з натхненням, силами й енергією. Нехай за будь-яким поворотом долі вас чекають прекрасні події, які принесуть достаток, благополуччя, впевненість у завтрашньому дні. Богатирського здоров’я і простого людського щастя! Із Новим роком!

За дорученням депутатів Городищенської районної ради заступник голови Микола ПанчишинДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.